Fast Hand

eshop 105,55 EUR

Fast Hand Novinka na trhu - konečne aj u nás. Najl...

Jméno:
Heslo:

Balančné pomôcky

Zábavné cvičenia a nádherná postava s balančnou podložkou bosu

Zábavné cvičenia a nádherná postava s balančnou podložkou bosu

Balančná podložka BOSU patrí medzi obľúbené vybavenie posilňovní a fitness centier. Balančná podložka BOSU je obľúbená najmä kvôli svojmu všestrannému využitie. Podložka BOSU je ideálnou tréningovou pomôckou pre domáce posilňovanie, môžete s ňou precvičiť takmer celé telo, nezaberie príliš veľa miesta a môžu ju používať aj deti a seniori. Balančná podložka BOSU je vhodná pre športovcov, k získaniu lepšej koordinácie pohybu a posilnenie svalových partií.
Bosu môžu používať aj osoby po úrazoch, osoby s ochabnutým svalstvom, ktoré potrebujú svoje svaly posilniť. Balančná podložka BOSU rozvíja koordináciu pohybu. Počas balančného cvičenie s podložkou bosov dochádza k prirodzenému zapojenie rozličných svalových partií, čím sa spevňuje a posilňuje takmer celé telo. Dochádza aj k precvičenie hlbšie uložených svalov, ktoré pri bežnom pohybe nie sú dostatočne posilňované.

Balančná podložka BOSU sa používa aj v rehabilitačných centrách, je vhodnou pomôckou pre telesne postihnuté osoby a osoby po úrazoch. Cvičenie s balančnou podložkou bosu je prevenciou obezity, celulitídy, bolesti kĺbov a svalov. Cvičenie s bosu je zábavné, okrem blahodarného pôsobenia na telo bosov prispieva aj k uvoľneniu psychického napätia a odbúrava stres.
Bosu ocenia ženy, ktoré chcú mať ideálnu postavu. Cvičenie zoštíhľuje dolné končatiny, formuje zadok, prispieva k správnemu držaniu tela. Balančná podložka BOSU by nemala chýbať v zázemí športových klubov a vybavenie telocviční v základných školách.

 - Bosu Profi

Bosu Profi


Běžná cena: 150 € sleva: 29.3%
106,18 € včetně 21% DPH (2 696,98 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Balančná podložka BOSU Profi 63cm originál + DVD BOSU® Core Synergy, napomáha k rozvoju koordinácie pohybu. S touto cvičebný pomôckou aktivizujú a posilníte stabilizačné svalové partie uložené v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú.

Cvičenie s bosou napomáha k odstráneniu svalového napätia, nerovnováhy a tiež na odstránenie stresu. Pri správnom cvičení s touto podložkou odstránite bolesti chrbta, kĺbov a pomôžete si k spevneniu Vašej postavy.

Vytvaruje a zoštíhľuje nohy, spevňuje celé telo, zlepšuje držanie tela.
 - Bosu - Dome Ball 55cm

Bosu - Dome Ball 55cm


78,25 € včetně 21% DPH (1 987,55 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Balanční podložka dome Ball-Dynaso Bosa přispívá k rozvoji koordinace pohybu.Bosu dome ball
 - BOSU® Balance Trainer Home

BOSU® Balance Trainer Home


176,99 € včetně 21% DPH (4 495,55 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
BOSU ® Balance Trainer je určený pre domáci tréning BOSU techník. Domáce verzie BOSU ® Balance Trainer home sa od profi verzie odlišuje len tým, že obsahuje naviac inštruktážne DVD s cvikmi, ktoré môžete využiť pri domácom cvičení. BOSU ® Balance Trainer je najmodernejšia balančné podložka, ktorá bola ocenená ihneď pri jej predstavení odborníkom NASA. BOSU ® Balance Trainer je možné používať oboma stranami hore pre rôzne druhy balančných, rehabilitačných, relaxačných a posilňovacích cvičení, pretože Both Sides Up = obe strany hore!
BOSU ® Balance Trainer Home amerického výrobcu je jedinečný svojimi vlastnosťami a parametrami. BOSU Balance trainer je špecificky navrhnutý, aby pomohol všetkým užívateľom dosiahnuť rovnováhu medzi svalovými systémami posturálnych a fázických reťazcov rýchlejšie, bezpečnejšie a kompletněji než akákoľvek iná tréningová pomôcka. Navyše je určená pre všetky vekové kategórie od začiatočníkov až po vysoko trénované športovca - každý si zvolí obtiažnosť podľa seba nosnosť originálneho BOSU nie je obmedzená!
Pevná plocha má 63,5cm v priemere, kupoly by mala byť nafúknutá do výšky cca 22cm. Dve zapustené rukoväte na bočnej strane dosky slúžia k otáčaniu a nosenie. Vďaka jednoduchosti pomôcky si každý užívateľ určuje vlastnú úroveň obtiažnosti. To robí BOSU® Balance Trainer obľúbeným medzi ľuďmi všetkého veku od začiatočníkov po vysoko trénované atlétmi.
BOSU® Balance Trainer je ideálne vybavenie pre fitness centrá, osobné trénerov, športové kluby a fyzioterapeutov. • Rozmery: 630 x 630 x 76 mm. • Hmotnosť: 7,7 kg. • Vyrobené: USA.
 - BOSU ® Balance Trainer ELITE

BOSU ® Balance Trainer ELITE


216,33 € včetně 21% DPH (5 494,79 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
BOSU ® Balance Trainer Elite je najnovšie inovácie tejto všestranné cvičebné pomôcky. Novinkou oproti verzii Home a Profi je okrem mierne zmeny výšky kopuly predovšetkým protišmykový gumový povrch, extrémne zosilnená konštrukcia a špeciálne navrhnutý povrch plášťa, delený na zóny.

BOSU ® Balance Trainer Elite je určený pre komerčné a skupinový tréning BOSU techník.
Najmodernejšie balančné podložka, ktorá bola ocenená ihneď pri jej predstavení odborníkom NASA
BOSU BALANCE TRAINER - originálny výrobok amerického výrobcu je jedinečný svojimi vlastnosťami a parametrami, kvalitatívne neporovnateľný s napodobeninami z ďalekého východu a funkčnejšie vďaka vhodnejšej tvaru plášťa a rozmerom!
BOSU Balance trainer je možné používať oboma stranami hore pre rôzne druhy balančných, rehabilitačných, relaxačných a posilňovacích cvičení (Both Sides Up = obe strany nahor)
BOSU Balance trainer je špecificky navrhnutý, aby pomohol všetkým užívateľom dosiahnuť rovnováhu medzi svalovými systémami posturálnych a fázických reťazcov rýchlejšie, bezpečnejšie a kompletněji než akákoľvek iná tréningová pomôcka. Naviac je určená pre všetky vekové kategórie od začiatočníkov až po vysoko trénované športovca - každý si zvolí obtiažnosť podľa seba

- nosnosť 180 kg
- rozmery: priemer 63,5 cm / výška 20,3 cm (od zeme k vrchu kupoly), 15,5 cm (od prstenca k vrchu kupoly), CCAA 12 cm (vo vyfúkol stave),
- hmotnosť 8,8 kg
- balenie obsahuje: bosov elite manuál + dvd, plagát so zásobníkom cvikov "WeckMethod®" pumpička
- Upozornenie: neodstraňujte nálepku s výrobným číslom v oblasti madla na podstave (je dôležitá pri možnej budúcej reklamácii produktu)
 - Bosu Dynaso Bossu

Bosu Dynaso Bossu


Běžná cena: 136 € sleva: 25%
101,85 € včetně 21% DPH (2 587 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Bosu balančná podložka Dynaso Bossu napomáha k rozvoju koordinácie pohybu. S touto cvičebný pomôckou aktivizujú a posilníte stabilizačné svalové partie uložené v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičené s bosou napomáha k odstráneniu svalového napätia, nerovnováhy a tiež na odstránenie stresu. Pri správnom cvičení s touto podložkou odstránite bolesti chrbta, kĺbov a pomôžete si k spevneniu Vašej postavy.Vytvaruje a zoštíhľuje nohy, spevňuje celé telo, zlepšuje držanie tela.
- Priemer 55 cm výška 24 - 26 cm
- Hmotnosť 4 kg
- Maximálna nosnosť 200kg
Jednokomorová vzduchová podložka, vypustením tlaku upravovať obtiažnosť cvičenia základňa podložky z tvrdeného PVC protišmyková úprava základne, prídavné držadlá pre maximálnu variabilitu cvikov. Vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov, balenie obsahuje pumpičku + 2ks expander.Výhodou
 - Bosu Ball-Dynaso

Bosu Ball-Dynaso


66,05 € včetně 21% DPH (1 677,67 Kč)
2-3dny 0 ks
ks  
Balančné podložka bosu Ball-Dynaso vrátane expanderov + pumpičky
Balančné podložka dome Ball-Dynaso Bosa napomáha k rozvoju koordinácie pohybu. S touto cvičebný pomôckou aktivizujú a posilníte stabilizačné svalové partie uložené v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičené s Ball-Dynaso Bosa napomáha k odstráneniu svalového napätia, nerovnováhy a tiež na odstránenie stresu. Pri správnom cvičení s touto podložkou odstránite bolesti chrbta, kĺbov a pomôžete si k spevneniu Vašej postavy.Vytvaruje a zoštíhľuje nohy, spevňuje celé telo, zlepšuje držanie tela.
- Priemer 60 cm výška 25 - 27 cm - hmotnost 5,3 kg
- maximální nosnost 150kg
- průměr 60cm
- výška 25cm
- váha 5kg
Jednokomorová vzduchová podložka, upuštěním tlaku lze upravovat obtížnost cvičení základna podložky z tvrzeného PVC protiskluzová úprava základny, přídavná madla pro maximální variabilitu cviků . Vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů,balení neobsahuje pumpičku.
 - balančná podložka 33cm

balančná podložka 33cm


11,53 € včetně 21% DPH (292,86 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Balančná podložka 33cm Balančná podložka, 33x8cm, jedna strana s rehabilitačnými bodlinkami, druhá hladká, do 100kg, vhodná pre sedenie a státie-balansovanie, POZOR né poskakovanie, pri státí vstupujte na výrobok bez obuvi, výrobok nepřehušťovat / oprimálně nahustený /, musí byť poddajný , elastický, ihlový ventil slúži ako uzáver
 - Balančná Podložka

Balančná Podložka


14,48 € včetně 21% DPH (367,79 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Balančná podložka, 33x8cm, jedna strana s rehabilitačnými bodlinkami, druhá hladká, do 100kg, vhodná pre sedenie a Statio-balansovaním, POZOR né poskakovaním, pri Statio vstupujte na výrobok bez obuvi, výrobok nepřehušťovat / oprimálně nahustenie /, musí hoci poddajný, elastický, ihlový ventilček slúžte Ako uzáver.
 - Balančné doska 36cm

Balančné doska 36cm


9,13 € včetně 21% DPH (231,9 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Balančné doska 36cm
Balančné cvičenia prispieva k rozvoju koordinácie pohybu ak aktivizácii a posilnenie stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha k odstráneniu stresu, svalového napätia a nerovnováhy. Metóda balančného cvičenie pomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta a kĺbov a napomáha tak spevňovať postavu. Princíp cvičenia je balansovanie na točité podstave.

Technický popis:
vyrobené z kvalitného tvrdeného PVC
protišmykový povrch so stimulačnými bodmi
priemer 36 cm
výška 5 cm
stredná obtiažnosť cvičenia
maximálne zaťaženie 90kg
vhodné pre všetky vekové kategórie
vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov
 - Balančné doska 41cm

Balančné doska 41cm


11,29 € včetně 21% DPH (286,77 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Balančné doska 41cm
Balančné doska M41, priemer 41cm .Balanční cvičenie prispieva k rozvoju koordinácie pohybu ak aktivizácii a posilnenie stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha k odstráneniu stresu, svalového napätia a nerovnováhy. Metóda balančného cvičenie pomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta a kĺbov a napomáha tak spevňovať postavu. Princíp cvičenia je balansovanie na točité podstave.

Technický popis:
vyrobené z kvalitného tvrdeného PVC
protišmykový povrch so stimulačnými bodmi
priemer 41 cm
výška 5 cm
stredná obtiažnosť cvičenia
maximálne zaťaženie 120kg
vhodné pre všetky vekové kategórie
vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov
 - Balanční podložka (dřevěná)

Balanční podložka (dřevěná)


77,89 € včetně 21% DPH (1 978,41 Kč)
0 ks
ks  
Balanční podložka (dřevěná)

Najpredávanejšie

Korčule BAUER VAPOR X500 S-17 JR

eshop
Juniorské korčule Vapor X500 sú skvelou voľbou pre hobby hráčov, ktorí hľadajú korčule s najlepším p...
141,07 EUR

NHL náramok s obľúbeným klubom Boston Bruins

eshop
NHL náramok s obľúbeným klubom Boston Bruins je náramok na prežitie, ktorý má obrovskú nosnosť. Nára...
15,70 EUR

Rukavice BAUER SUPREME S170 S-17 JR

eshop
Nové hokejové rukavice Bauer Supreme S170. Anatomicky tvarované rukavice na ľadový hokej, model Baue...
88,47 EUR

NHL prápor Boston Bruins David Pastrňák

eshop
NHL prápor Boston Bruins David Pastrňák
Najväčší, najodvážnejší spôsob, ako ukázať svoju hrdosť...
31,43 EUR

NHL prápor New York Jaromír Jágr

eshop
NHL prápor New York Raromír Jágr
Najväčší, najodvážnejší spôsob, ako ukázať svoju hrdosť s vaší...
31,43 EUR

Doprava od 4,5 eur na Slovensko

Kuriérska služba

obrázek

Akčná ponuka

NHL prápor Washington Capitals Alex Ovechkin

eshop
NHL prápor Washington Capitals
Najväčší, najodvážnejší spôsob, ako ukázať svoju hrdosť s vaším ...
31,43 EUR

Lakte BAUER SUPREME S170 S-17 JR

eshop
Hokejové lakte BAUER SUPREME S170 S-17 JR
50,71 EUR

hokejová bránka WinnWell Quik Net 72 "(postranný sieť) + Strelecká hokejová doska + One-timer nahrávač

eshop
Hokejová bránka Winnwell 72 "Quik Net s bočnou sietí je veľkostne presnou kópiou klasické hokejové b...
317,78 EUR

Fast Hand

eshop
Fast Hand Novinka na trhu - konečne aj u nás. Najlepšie tréningová pomôcka pre stickhandling využíva...
105,78 EUR

Fast Hand

eshop
Fast Hand Novinka na trhu - konečne aj u nás. Najlepšie tréningová pomôcka pre stickhandling využíva...
105,78 EUR

Bannery

NHL doplňky

obrázek

Gripy

obrázek
COMMAND GRIPS
od 198 Kč


Partnerské odkazy: Pro aktivní hubnutí, štíhlou figuru, zdravý životní styl a Vacu Shape doporučujeme navštívit: Figurestudio.cz - zdravý životní styl, dokonalá váha, hubnutí / Fitness-cvičení-live.cz - Posilovna v Aši,fitness studio s kardio zónou / Fotbal-Včelnice.cz - Fotbal Nová Včelnice - dětská fotbalová přípravka / Sportaktiv.net - Tenis Praha, pronájem tenisové haly, dárkové poukazy na tenis / studioergoline.cz - fitness studio Praha, solária, Vacushape, odstranění celulitidy, hubnutí

HOME hokej live
Hokej live
Košík
1 % sleva pro registrované - zaregistrujte se
DE shop bauer
FB
.
Nákupní košík
položek v košíku: 0
peněz v košíku: 0 €
Do dopravy zdarma zbývá: 2 500 €

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign