Fast Hand

eshop 105,55 EUR

Fast Hand Novinka na trhu - konečne aj u nás. Najl...

Jméno:
Heslo:

Hokejové bránky

Hokejová bránka je základem tréningového centra

Hokejová bránka je základem tréningového centraHokejová bránka je základným pilierom domáceho tréningového centra. Bránka na hokej sa vyrába v niekoľkých veľkostiach. Najpredávanejšie sú hokejové bránky oficiálnej veľkosti 72

Tréninkové bránky

Tréninkové bránkyHokejové bránky Winnwell sú dostupné v niekoľkých veľkostiach (32 ", 54", 60 "a 72"). Kompletná ponuka hokejových bránok vhodných pre tréning na suchu. Pevné a veľmi stabilné bránky, ktoré sú vyrobené z kovovej konštrukcie a vybavené kvalitné sietí. Najpredávanejšie je hokejová bránka Winnwell 72 ", ktorá zodpovedá rozmerom IIHF, teda veľkosti klasické hokejové bránky. Veľmi obľúbená je tiež menšia bránka na hokej Winnwell 60" alebo 54 ". Najpredávanejšie bránky na trhu - bránky značky Winnwell.
 - Hokejová Bránka s postrannými sieťami + One Timer + Strelecká doska HFL Shooting Pad Extreme

Hokejová Bránka s postrannými sieťami + One Timer + Strelecká doska HFL Shooting Pad Extreme


Běžná cena: 432 € sleva: 29.3%
305,65 € včetně 21% DPH (7 889,78 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Set veľmi obľúbených tréningových pomôcok na hokej. V sete nájdete skladacie hokejovú bránku s bočnými ochrannými sieťami. K nej je najväčší strelecká doska HFL Shooting Pad Extreme a hokejový nahrávacie One-timer, ktorý možno k doske pripevniť. V tejto kombinácii potom môžete trénovať streľbu z prvej rovno na bránku.
 - Hokejová Bránka s postrannými sieťami + One Timer + Strelecká doska HFL Shooting Pad Pro

Hokejová Bránka s postrannými sieťami + One Timer + Strelecká doska HFL Shooting Pad Pro


Běžná cena: 401 € sleva: 29.3%
283,52 € včetně 21% DPH (7 318,53 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Set veľmi obľúbených tréningových pomôcok na hokej. V sete nájdete skladacie hokejovú bránku s bočnými ochrannými sieťami. K nej je stredne veľká strelecká doska HFL Shooting Pad Pre a hokejový Nahrávacie One-timer , ktorý možno k doske pripevniť. V tejto kombinácii potom môžete trénovať streľbu z prvej rovno na bránku.
 - Hokejová Bránka s postrannými sieťami

Hokejová Bránka s postrannými sieťami


Běžná cena: 203 € sleva: 29.3%
143,71 € včetně 21% DPH (3 709,6 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Skladacie hokejová bránka je výnimočná tréningová pomôcka na slovenskom trhu. Kvalitná hokejová bránka z oceľovej konštrukcie je doplnená o ochrannej siete, takže už nemusíte brať na nikoho ohľad, ani naháňať puky do okolia a môžete sa plne venovať nácviku presnosti streľby.
 - Hokejová bránka Winnwell 72

Hokejová bránka Winnwell 72 "s bočnou sieťou


Běžná cena: 236 € sleva: 29.3%
167,02 € včetně 21% DPH (4 311,31 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Nová hokejová bránka Winnwell 72 " s bočnou sietí je veľkostne presnou kópiou klasické hokejové bránky, navyše je doplnená o postranné siet, ktorá je veľmi praktickou pomôckou pre všetkých, ktorí nemieri medzi tyče. Kovová konštrukcia bránky sa jednoducho zostaví pomocou "Snap Clip" systému , ktorý drží konštrukciu pohromade. Nepotrebujete žiadne náradie, jednotlivé kusy sa k sebe zacvaknú a máte hotovo. Podľa priloženého návodu zložíte bránku priebehu niekoľkých minút . Rovnako tak môžete bránku rozložiť na jednotlivé diely a uložiť späť do škatule.
 - hokejová bránka Winnwell Quik Net 72

hokejová bránka Winnwell Quik Net 72


Běžná cena: 241 € sleva: 29.3%
170,51 € včetně 21% DPH (4 401,39 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Hokejová bránka Winnwell 72" Quik Net s bočnou sietí je veľkostne presnou kópiou klasické hokejové bránky, navyše je doplnená o postranné siet, ktorá je veľmi praktickou pomôckou pre všetkých, ktorí nemieri medzi tyče. Kovová konštrukcia bránky sa jednoducho zostaví pomocou "Snap Clip" systému , ktorý drží konštrukciu pohromade. Nepotrebujete žiadne náradie, jednotlivé kusy sa k sebe zacvaknú a máte hotovo. Podľa priloženého návodu zložíte bránku priebehu niekoľkých minút . Rovnako tak môžete bránku rozložiť na jednotlivé diely a uložiť späť do škatule.
 - Hokejová bránka Winnwell 72

Hokejová bránka Winnwell 72


Běžná cena: 153 € sleva: 29.3%
108,35 € včetně 21% DPH (2 796,85 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Tréningová bránka WinnWell 72 ". Predstavujeme vám hokejovú bránku, ktorá má pevnú a stabilnú konštrukciu. Jedná sa o super pomôcku pre tréning počas letných mesiacov. Súčasťou balenia je aj pevná polyesterová sieť . Streetová bránka kanadského výrobcu Winnwell, ktorú možno použiť na florbal, futbal, hokejbal a ďalšie športy.
 - hokejová bránka WINNWELL Quik Net 72

hokejová bránka WINNWELL Quik Net 72"


Běžná cena: 181 € sleva: 29.3%
127,78 € včetně 21% DPH (3 298,4 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Veľmi kvalitné hokejová bránka WinnWell Quik Net 72 " v oficiálnej veľkosti IIHF (72") je presnou kópiou klasické hokejové bránky, vďaka pevnej a stabilnej konštrukcii je skvelou pomôckou pri tréningu. Odolná a veľmi stabilný hokejová bránka kanadského výrobcu Winnwell s veľmi pevnou sieťou s upínaním na suché zipsy .
 - Zosilnená hokejová brána Winnwell Heavy Duty 72

Zosilnená hokejová brána Winnwell Heavy Duty 72


Běžná cena: 263 € sleva: 29.3%
186,05 € včetně 21% DPH (4 802,53 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Hokejová bránka kanadského výrobcu Winnwell, možno použiť aj pre iné športy ako je florbal, futbal, hokejbal a ďalšie. Skladacie tréningová bránka WinnWell Heavy Duty v oficiálnej veľkosti IIHF (72") je kópiou klasické hokejové bránky, vďaka pevnej a stabilnej konštrukcii je skvelou pomôckou pri tréningu. Ako bonus navyše ponúka na rozdiel od klasických gólov odolné trubky o priemerom 2 "(5cm) vpredu a 1,5" (3,8 cm) vzadu.
 - Hokejová branka WINNWELL Heavy Duty Skill Net 72

Hokejová branka WINNWELL Heavy Duty Skill Net 72"


190,33 € včetně 21% DPH (4 913,01 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Hokejová bránka game ready Winnwell Heavy Duty Skill Net 72 ". Skladacie hokejová bránka určená pre streľbu pukom. Táto hokejová bránka má pevnú a stabilnú konštrukciu, je obľúbenou pomôckou pri tréningu streľby. Novinka kanadského výrobcu Winnwell Hockey. Rozmery bránky sú 183 x 122 x 76 cm.
 - Hokejová bránka Winnwell 60

Hokejová bránka Winnwell 60


73,39 € včetně 21% DPH (1 894,42 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Tréningová bránka WinnWell v strednej veľkosti (60 "- intermediate) je vďaka pevnej a stabilnej konštrukcii skvelou pomôckou pri tréningu. Najpredávanejšie tréningová bránka na ľadový hokej Winnwell 60". Veľmi kvalitné bránka kanadského výrobcu . Ľahká, ale veľmi stabilný hokejová bránka určená pre tréning mladších kategórií.
 - Hokejová bránka Winnwell 54

Hokejová bránka Winnwell 54"


65,62 € včetně 21% DPH (1 693,86 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Obľúbená tréningová bránka na ľadový hokej Winnwell 54 ". Kvalitné bránka kanadského výrobcu. Ľahká, ale veľmi stabilný hokejová bránka určená pre tréning mladších kategórií. Tréningová bránka WinnWell vo veľkosti 54" (137cm) je ideálny pre hráčov, ktorí chcú bránku vhodnú pre prepravu alebo nemajú dosť miesta pre bránku klasického rozmeru. Vďaka pevnej a stabilnej konštrukcii je skvelou pomôckou pri tréningu.
 - hokejová branka WINNWELL Mini Heavy Duty 36

hokejová branka WINNWELL Mini Heavy Duty 36"


54,35 € včetně 21% DPH (1 402,94 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Malá skladacia bránka na hokej Winnwell Heavy Duty 36 ". Malá hokejová bránka, ktorá je vyrobená z odolnej kovovej konštrukcie. Bránka je prispôsobená pre streľbu pukom. Rozmery bránky sú 91 x 61 x 30,5 cm. Je tak ideálny pre tréning streľby.
 - Sada CCM Mini Net pre deti + Darček

Sada CCM Mini Net pre deti + Darček


Běžná cena: 42 € sleva: 9.1%
38,03 € včetně 21% DPH (981,67 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Skvelá sada dvoch hokejových mini gólov Mini Slovakia set CCM. Detský set Mini Net od spoločnosti CCM obsahuje 2 bránky so sieťou, 2 hokejky a loptička.
 - hokejová bránka WinnWell PROFORM Mini Set 32

hokejová bránka WinnWell PROFORM Mini Set 32


34,93 € včetně 21% DPH (901,65 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Ľahká, skladacie bránka sa sieťou poteší každého športovca. Mini bránka Winnwell je zárukou niekoľkohodinové zábavy. Domáce mini bránka by nemala chýbať v žiadnom izbičke malého hokejistu. Tomu je tiež prispôsobená konštrukcia bránky, ktorá je ľahká , ale zároveň zaisťuje potrebnú stabilitu .
 - Detská hokejová bránka Winnwell Mini Set 32

Detská hokejová bránka Winnwell Mini Set 32


32,98 € včetně 21% DPH (851,32 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Mini set WinnWell pre malé hokejistov sa skladá z bránky s rozmerom 32 "(81 cm), dvoch hokejok, penového loptičky a tréningového brankára. Malá hokejová bránka je vyrobená z ľahkej kovovej konštrukcie pre lepšiu stabilitu.
 - Detská sada bránok Reebok Mini Net Crosby

Detská sada bránok Reebok Mini Net Crosby


34,93 € včetně 21% DPH (901,65 Kč)
Dostupnosť: Na otázku
ks  
Detská sada hokejových mini bránok sa sieťou RBK Crosby Set 32". Dve ľahké hokejové bránky z plastu, sada dvoch hokejok a loptičku. Výborný darček pre každého malého (i veľkého) hokejistu. Bohužiaľ tento set dlhodobo v ČR nie je skladom a ako alternatívu ponúkame Winnwell Mini Set 32" alebo sadu bránok CCM Mini Net s totožnými tréningovými vlastnosťami.
 - Dětská sada branek Vaughn Mini Set Deluxe

Dětská sada branek Vaughn Mini Set Deluxe


32,21 € včetně 21% DPH (831,44 Kč)
Dostupnosť: Na otázku
ks  
Detská sada hokejových mini bránok sa sieťou Vaughn Mini Set Deluxe. Dve ľahké hokejovej bránky z plastu , sada dvoch hokejok a loptičke . Výborný darček pre každého malého (i veľkého) hokejistu. Bohužiaľ táto bránka dlhodobo v SR nie je skladom a ako alternatívu ponúkame Winnwell Mini Set 32 " alebo sadu bránok CCM Mini Net s totožnými tréningovými vlastnosťami.
 - Detská hokejová bránka Winnwell Mini Set PVC

Detská hokejová bránka Winnwell Mini Set PVC


25,21 € včetně 21% DPH (650,75 Kč)
Dostupnosť: Skladom
ks  
Detská skladacia bránka na hokej Winnwell Mini Set PVC. Malá hokejová bránka s plastovou konštrukciou. Súčasťou balenia bránky sú dve plastové hokejky, loptička, plachta brankára a prenosný vak. Najmenší bránka z kolekcie značky WinnWell.

Trénujte hokej s hokejovými bránkami

Trénujte hokej s hokejovými bránkami Hokejové bránky určené k nácviku streľby v domácom prostredí patrí medzi najdôležitejšie hokejové pomôcky. Tréning hokeja je časovo náročnou záležitosťou a každý hráč nemá ľadové klzisko blízko svojho bydliska. Čo sa nestihne na ľade, je potrebné dobehnúť na suchu, pri streľbe na hokejovú bránku. Šikovnou tréningovou pomôckou pri nácviku hokejovej streľby sú hokejové bránky s bočnou sieťou. V našom eshope nájdete aj náhradné siete pre hokejové bránky. Keď vymeníte starú ošúchané sieť, hokejová bránka opäť vyzerá ako nová. Pre nácvik hráča či brankára odporúčame hokejovú bránku EZ Goal 72 od amerického výrobcu. ...

Ako vybrať tréningovú bránku - QuikNet Mesh System

Ako vybrať tréningovú bránku - QuikNet Mesh SystemVáhate s výberom tréningové bránky Winnwell a neviete pre ktorú sa rozhodnúť? Je lepšie mať bránku so sieťou uchytenú pomocou ...

Tréningové bránky WinnWell

Tréningové bránky, samostatná kategória tréningových pomôcok, ktoré možno využívať na street hokej, hokej, florbal, tréning streľby alebo ďalšie aktivity spojené s hokejovým tréningom. V našej ponuke nájdete kompletnú ponuku gólov Winnwell Hockey. Kanadskej značky, ktorej sme výhradným dovozcom do Českej republiky.

Poďme sa pozrieť, čo nájdete v našej ...

Ako uchytiť sieť ku klasickej tréningovej bránke

Plánujete si zaobstarať novú tréningovú bránku a neviete presne aký typ? Prečo sú niektoré bránky Winnwell označené popisom QuikNet a niektoré nie? Tréningová bránka Winnwell 72 "(bez označenia QuikNet) je tzv." Šnúrovacie "bránka. Klasická tréningová bránka, ktorá má sieť uchytenú pomocou prevlečené šnúrky po obdovu bránkovej konštrukcie. Ako presne a správne ...

Najpredávanejšie

Korčule BAUER VAPOR X500 S-17 JR

eshop
Juniorské korčule Vapor X500 sú skvelou voľbou pre hobby hráčov, ktorí hľadajú korč...
139,32 EUR

NHL náramok s obľúbeným klubom Boston Bruins

eshop
NHL náramok s obľúbeným klubom Boston Bruins je náramok na prežitie, ktorý má obrovskú nosnosť. Nára...
15,50 EUR

Rukavice BAUER SUPREME S170 S-17 JR

eshop
Nové hokejové rukavice Bauer Supreme S170. Anatomicky tvarované rukavice na ľadový hokej, model Baue...
87,37 EUR

NHL prápor Boston Bruins David Pastrňák

eshop
NHL prápor Boston Bruins David Pastrňák
Najväčší, najodvážnejší spôsob, ako ukázať svoju hrdosť...
31,04 EUR

NHL prápor New York Jaromír Jágr

eshop
NHL prápor New York Raromír Jágr
Najväčší, najodvážnejší spôsob, ako ukázať svoju hrdosť s vaší...
31,04 EUR

Doprava od 4,5 eur na Slovensko

Kuriérska služba

obrázek

Akčná ponuka

NHL prápor Washington Capitals Alex Ovechkin

eshop
NHL prápor Washington Capitals
Najväčší, najodvážnejší spôsob, ako ukázať svoju hrdosť s vaším ...
31,04 EUR

Lakte BAUER SUPREME S170 S-17 JR

eshop
Lakte Bauer Supreme S170 SR predstavujú špičkovú hokejovú výbavu za rozumnú cenu....
50,08 EUR

hokejová bránka WinnWell Quik Net 72 "(postranný sieť) + Strelecká hokejová doska + One-timer nahrávač

eshop
Hokejová bránka Winnwell 72 "Quik Net s bočnou sietí je veľkostne presnou kópiou klasické hokejové b...
313,83 EUR

Fast Hand

eshop
Fast Hand Novinka na trhu - konečne aj u nás. Najlepšie tréningová pomôcka pre stickhandling využíva...
104,47 EUR

Fast Hand

eshop
Fast Hand Novinka na trhu - konečne aj u nás. Najlepšie tréningová pomôcka pre stickhandling využíva...
104,47 EUR

Bannery

NHL doplňky

obrázek

Gripy

obrázek
COMMAND GRIPS
od 198 Kč


Partnerské odkazy: Pro aktivní hubnutí, štíhlou figuru, zdravý životní styl a Vacu Shape doporučujeme navštívit: Figurestudio.cz - zdravý životní styl, dokonalá váha, hubnutí / Fitness-cvičení-live.cz - Posilovna v Aši,fitness studio s kardio zónou / Fotbal-Včelnice.cz - Fotbal Nová Včelnice - dětská fotbalová přípravka / Sportaktiv.net - Tenis Praha, pronájem tenisové haly, dárkové poukazy na tenis / studioergoline.cz - fitness studio Praha, solária, Vacushape, odstranění celulitidy, hubnutí

HOME hokej live
Hokej live
Košík
1 % sleva pro registrované - zaregistrujte se
DE shop bauer
FB
.
Nákupní košík
položek v košíku: 0
peněz v košíku: 0 €
Do dopravy zdarma zbývá: 2 500 €

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign